Apie mus – Baltikameda
Meniu Uždaryti

Apie mus

Apie įmonę

UAB Baltikameda įmonės veikla orientuota į Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigų aprūpinimą naujausiomis šiuolaikinėmis medicinos technologijomis.

„Baltikameda“ misija – nuolat supažindinti Baltijos regiono valstybių Sveikatos priežiūros įstaigas su pažangiausia medicinos įranga bei technologijomis, skatinti naujausių medicinos technologijų taikymą regione.

Įmonės vizija – tapti pažangiausios medicinos įrangos tiekimo lydere Baltijos valstybių regione.

UAB „Baltikameda“ siūlo pacientų gyvenimo kokybę gerinančius ir gyvenimo trukmę prailginančius produktus bei paslaugas. Taikydami efektyvią logistikos sistemą, apimančią sandėlius Vilniuje ir regionuose, galime klientams laiku pristatyti itin platų medicinos gaminių asortimentą. Mūsų specialistai yra pasirengę Jums padėti ir atsakyti į visus iškylančius klausimus, susijusius su mūsų įmonės veikla Baltijos šalių rinkoje.

Mes tiekiame: diagnostikos įrangą, kateterius, širdies stimuliatorius, implantus plastinės chirurgijos operacijoms, žaizdų gydymo priemones, chirurginius instrumentus, endoskopinius instrumentus, medicininius baldus ir chirurginius stalus, neurochirurgijos implantus ir kateterius, automatizuotas chemoterapijos paruošimo sistemas, stabilizavimo prietaisus radioterapijai, neonatologijos produktus, sterilizavimo ir dezinfekavimo įrangą, instrumentų plovimo mašinas, šaldymo įrangą.


Esame šių gamintojų atstovai Lietuvoje

 
 
Esame pasirengę bendradarbiavimui ir partnerystei!

„Baltikameda“ – uždarosios akcinės bendrovės buveinė registruota Vilniuje, Lietuvoje. Mūsų įmonė veiklą vykdo Baltijos regiono valstybių rinkoje. 

Kokybės politika

UAB Baltikameda kokybės politika – teikti savo klientams aukščiausios
kokybės produktus, visapusiškai tenkinančius jų poreikius ir viršijančius jų lūkesčius. Tik patenkintas klientas atves mūsų įmonę į sėkmę. Klientų nusiskundimų analizė ir abipusis bendradarbiavimas yra kokybės gerinimo pagrindas. Todėl įmonės vadovybė:

 • visada laikosi verslo etikos principų ir garbingai konkuruoja medicinos  instrumentų, priemonių bei įrangos pardavimų versle;
 • įsipareigoja užtikrinti nuolatinį kokybės vadybos sistemos, atitinkančios ISO 9001:2015 standartų reikalavimus, gerinimą, tobulinimą ir jos rezultatyvumo, ir veiksmingumo didinimą;
 • siekia vykdyti prisiimtus įsipareigojimus, teisinius įsipareigojimus bei tenkinti suinteresuotų šalių reikalavimus;
 • įsipareigoja medicinos įstaigoms tiekti kokybiškus gaminius saugiai ir laiku;
 • įsipareigoja užtikrinti kokybišką klientų aptarnavimą.

Kokybės tikslai

 1. Sukurti ir diegti kokybės vadybos sistemą, kuri užtikrintų nuolatinį įmonės tobulėjimą;
 2. Gerinti tiekiamų paslaugų ir produkcijos kokybę ir efektyvumą;
 3. Kelti darbuotojų kvalifikaciją, motyvuoti;
 4. Užtikrinti darbuotojų atsakomybę už savo darbo kokybę pagal pareigas ir kompetenciją;
 5. Nustatyti klientų reikalavimus ir lūkesčius, siekti jų pasitenkinimo produkcijos ir aptarnavimo kokybe;
 6. Produkciją ir garantinės priežiūros paslaugas tiekti sutartu laiku ir už konkurencingą kainą;
 7. Tiekti aukšto kokybės, technines naujoves atitinkančią, kliento poreikius tenkinančią ir lūkesčius viršijančią produkciją.